Notowania

szpital
08.12.2008 12:25

Warmińsko-mazurskie: Areszt dla mężczyzny, który od trzech lat znęcał się nad żoną; ostatnio w szpitalu

Sąd rejonowy w Olecku tymczasowo aresztował mężczyznę, który od trzech lat psychicznie i fizycznie znęcał się nad żoną. Ostatnią awanturę mężczyzna urządził w szpitalu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Sąd rejonowy w Olecku tymczasowo aresztował mężczyznę, który od trzech lat psychicznie i fizycznie znęcał się nad żoną. Ostatnią awanturę mężczyzna urządził w szpitalu. *

Maltretowana psychicznie i fizycznie od trzech lat kobieta trafiła do szpitala po awanturze domowej, którą urządził jej mąż. Nie bacząc na stan żony pijany 39-letni mężczyzna przyszedł na szpitalny oddział i tam krzyczał na nią i jej groził. Został zatrzymany przez policję - poinformowała w poniedziałek PAP Anna Siwek, rzecznik prasowa warmińsko-mazurskiej policji.

Kobieta, zanim trafiła do szpitala, już wcześniej informowała policję, że od trzech lat jest ofiarą psychicznej i fizycznej przemocy ze strony męża. Policja wszczęła w tej sprawie śledztwo, postawiła mężczyźnie zarzuty, a sąd nakazał mu zmianę miejsca zamieszkania. Jednak nie zastosował się on do nakazu i nadal znęcał się nad rodziną; w tym czasie wielokrotnie w mieszkaniu interweniowała policja.

Siwek dodała, że za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną grozi mężczyźnie do pięciu lat więzienia. (PAP)

jwo/ itm/ jbr/

Tagi: szpital, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz