Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zatrzymano podejrzewanego o atak z nożem na nastolatkę

0
Podziel się

Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, podejrzewanego o zranienie
nożem 12-letniej dziewczynki w miejscowości Jabłonka (Podkarpackie). Ma on też na swym koncie
kradzieże i włamana - poinformowała PAP w poniedziałek Marta Tabasz z podkarpackiej policji.

bEiarLrF

Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, podejrzewanego o zranienie nożem 12-letniej dziewczynki w miejscowości Jabłonka (Podkarpackie). Ma on też na swym koncie kradzieże i włamana - poinformowała PAP w poniedziałek Marta Tabasz z podkarpackiej policji.

W niedzielę w Jabłonce k. Brzozowa do 12-letniej dziewczynki podjechał na rowerze nieznany jej mężczyzna i zażądał od niej pieniędzy oraz telefonu komórkowego. Gdy odmówiła, zadał jej trzy ciosy nożem w okolice klatki piersiowej, po czym zabrał jej telefon komórkowy i odjechał.

12-latka z ranami kłutymi klatki piersiowej została przewieziona do szpitala w Brzozowie. Obecnie - jak mówią lekarze - jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

bEiarLrH

"Napastnik został zatrzymany tego samego dnia późnym wieczorem. Młody człowiek w rozmowie z policjantami przyznał, że to on zaatakował dziewczynkę. W miejscu, gdzie przebywał, policjanci zabezpieczyli rower, którym się poruszał. 24-latek jest dobrze znany policji, ma na swoim koncie m.in. kradzieże i włamania" - powiedziała Tabasz.

W poniedziałek mężczyzna zostanie przesłuchany. (PAP)

huk/ pz/ mow/

bEiarLsi
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)