Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej decyduje ws. frankowiczów. O kluczowym wyroku dla tej grupy kredytobiorców oraz o skutkach przejęcia Getin Noble Banku rozmawiamy w programie Money.pl z Arturem Sidorem, radcą prawnym z Kancelarii Pietrzak Sidor & Wspólnicy. Zaprasza Mateusz Gąsiorowski.
wideo
kredyty
5
Podziel się:
KOMENTARZE
(5)
wolnemydja
rok temu
Nie mogę znaleźć nic nt. planów nowego rządu Szwecji nt. zmian w państwie... Tajne, czy co? ;)
Jakiś Polak
rok temu
PO pozwalało na wiele a były premier Donaldinio czołowy napastnik zachęcał wręcz do lewizny mówiąc: "Polskość to nienormalność"! A przez pryzmat umów frankowych widać jak ogromna...! Wręcz indolencyjna...
Prawdziwek
rok temu
Czekamy na przedawnienia roszczeń banków dopiero wtedy BĘDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ...!!!!!
Deus
rok temu
Jaki KNF to Raczej KNL -komisja nadzoru lewizny...! To ich należy zamknąć zanim gotowi będą popierać Lichwę Legalnie - ustawowo! Bo do tego chyba zmierzają wypowiedzi Jastrzębskiego..! I kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci.. ........ stwo !
Super ktoś
rok temu
Natychmiast Zamknąć wszystkie banki kolportujace nielegalne umowy!!!! Tylko Zdrowe organy dają zdrowe życie!!!! Są takie podmioty na rynku które nie udzielają toksycznych produktów i funkcjonują!!!!! To właśnie im należy hołdować a nawet pomagać(KNF)!!! A złodziei pozamykać - w końcu chyba tak się robi z przestępcami....? Czy jak..?