Notowania

kredyty hipoteczne
02.10.2008 08:27

Kredyty hipoteczne drożeją. Na razie w trzech bankach

Banki nie mają gdzie pożyczać pieniędzy i muszą ograniczyć akcję kredytową.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Jak donosi _ Gazeta Prawna _ marże podniosły GE Money, Nordea Bank i Polbank,a inne banki też planują podwyżki. _ - W kilku bankach prowizja przy udzielaniu nowych kredytów wzrosła łącznie o ponad 1 proc. _ - czytamy w dzienniku.

- _ Banki przykręcają śrubę klientom i zdecydowały się podwyższyć marże na nowe kredyty hipoteczne. Na razie zrobiły to banki, które do tej pory najmocniej rozpychały się na rynku, a teraz mają kłopoty ze zdobyciem pieniędzy na nowe kredyty _ - donosi _ GP _.

Zdaniem cytowanych przez gazetę ekspertów oznacza to, że kredyty będą nie tylko droższe, ale także trudniej dostępne, gdyż podwyżki w największym stopniu dotkną klientów, którzy mają stosunkowo niewielki wkład własny.

* **ZOBACZ TAKŻE: **
* [ Banki mają się dobrze. Zyski urosły o 20 procent ]( http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/banki;maja;sie;dobrze;zyski;urosly;o;20;procent,19,0,365843.html )
* [ W. Brytania: Ceny domów lecą w dół ]( http://dom.money.pl/wiadomosci/artykul/w;brytania;ceny;domow;leca;w;dol,45,0,349997.html )
* [ Kredyty hipoteczne - umowy pełne pułapek ]( http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/kredyty;hipoteczne;-;umowy;pelne;pulapek,33,0,342049.html )
* [ Zobacz ofertę kredytów hipotecznych w direct.Money.pl ]( http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/?reff=1201 )
Tagi: kredyty hipoteczne, wiadomości, banki
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz