Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
KOMENTARZE
(11)
BoBO
rok temu
Bardzo was proszę, nie nazywajcie tych ochłapów rzuconych osobom w wieku poprodukcyjnym emeryturami. To jest po prostu zasiłek dla najuboższych. Emerytury tej wielkości niech mają te łobuzy które doprowadziły do gigantycznej inflacji.
POL.
rok temu
14 emerytura dla wszystkich emerytów a nie dla wybranych .Nigdy nie słyszałem że nie wszyscy dostają 14 emeryturę. Ci co płacili najwięcej to ich ukarali złodzieje. Co Państwowe to największe przekręty.
emerytka
rok temu
doskonaly sposob na wychowanie duzej grupy leni , jak dlugo pracujesz , podnosisz kwalifikacje masz ciut wieksza emeryture nic ci sie nie nalezy , mozesz tez nie pracowac , nie uczyc sie wystarczy, ze urodzisz czworo dzieci i tez masz emeyture, ze niska? to nic dostaniesz czternastke a i mops dorzuci , wyjdziesz na swoje .Oby tak dalej za 30 lat bedziemy krajem nieodwracalnej patologii
rozbawiona
rok temu
To było bardzo sprytne posuniecie z tymi dodatkami dla najuboższych bo tych ludzi jest sporo. Zagłosowali na PIS. Teraz mamy najdroższe paliwo w UE i posiadacze samochodów sfinansują te datki. Bardzo sprytne.
Marcin Karpiń...
rok temu
Dziadki sprzedają wolność za 14 emeryturę?