Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

ZUS organizuje "Tydzień przedsiębiorcy". Eksperci będą bezpłatnie udzielać porad

0
Podziel się:

W oddziałach ZUS-u porad będą udzielać nie tylko eksperci z Zakładu ale też Urzędów Skarbowych, Powiatowych Urzędów Pracy, Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowego Funduszu Zdrowia i Urzędów Miasta.

ZUS organizuje "Tydzień przedsiębiorcy". Eksperci będą bezpłatnie udzielać porad
(Krystian Dobuszyński / Reporter)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje dni otwarte pod hasłem "ZUS dla biznesu". We wszystkich placówkach Zakładu rozpoczyna się w poniedziałek "Tydzień przedsiębiorcy".

ZUS zaprasza do swoich oddziałów wszystkie osoby związane z biznesem a także te, które dopiero zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą. Eksperci będą udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące relacji przedsiębiorca-urząd. Będzie można też skorzystać z bezpłatnych seminariów tematycznych takich jak rozpoczynanie prowadzenia działalności, rozliczanie konta, wypełnianie i korygowanie dokumentów.

W ramach seminariów zostaną przybliżone zagadnienia z zakresu ustalania uprawnień do świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, jak również ich wysokości i terminów wypłat. W oddziałach ZUS-u porad będą udzielać nie tylko eksperci z Zakładu, ale też urzędów skarbowych, powiatowych urzędów pracy, Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowego Funduszu Zdrowia i urzędów miejskich.

Szczegółowe informacje dotyczące seminariów i dyżurów ekspertów dostępne są w placówkach ZUS i na jego stronie internetowej.

Zobacz także: Zobacz także: Wzmożone kontrole ZUS w całej Polsce
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)