Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Jarosław Fuchs powołany na wiceprezesa Banku Pekao

Jarosław Fuchs powołany na wiceprezesa Banku Pekao, zdecydowała o tym rada nadzorcza. Będzie nadzorował działalność pionu bankowości prywatnej i produktów inwestycyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Jarosław Fuchs wiceprezesem Banku Pekao

"Rada nadzorcza Banku Pekao powołała Jarosława Fuchsa w skład zarządu banku bieżącej wspólnej kadencji, powierzając mu funkcję wiceprezesa, ze skutkiem od 15 lutego 2020 r." - informuje bank.

Fuchs ma ponad 25 lat doświadczenia w sektorze bankowym. Pracował m.in. w Société Générale, Raiffeisen Centrobank, Fortis Bank Polska, Banku Millennium, Banku BPH.

Z Pekao związany jest od 2007 roku, najpierw na stanowisku kierowniczym w zakresie zarządzania relacjami z klientem korporacyjnym, a od 2011 jako szef zespołu doradców private banking na stanowisku dyrektora regionalnego w Krakowie.

Obejrzyj: Polscy milionerzy coraz częściej trzymają pieniądze za granicą

Równocześnie od 2013 roku był zatrudniony w Centralnym Domu Maklerskim na stanowisku dyrektora odpowiedzialnego za dystrybucję produktów inwestycyjnych dla klientów strategicznych.

"Cieszę się, że do władz banku dołącza menedżer od wielu lat związany z Pekao, o najwyższych kwalifikacjach do zarządzania w sektorze finansowym" - powiedział prezes Pekao Marek Lusztyn, cytowany w komunikacie.

"To dla nas wzmocnienie o wielkie doświadczenie w pełnym wyzwań obszarze bankowości prywatnej i produktów inwestycyjnych. Szczególnie ważne w czasie trwającej, całościowej transformacji naszej organizacji" - dodał.

Jarosław Fuchs ukończył studia na Akademii Górniczo-Hutnicznej w Krakowie, gdzie obronił tytuł magistra z zarządzania i marketingu, drugą magisterkę zrobił na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, na kierunku finanse i bankowość.

Nowy wiceprezes dołączy do zarządu, w którego skład wchodzą obecnie prezes Marek Lusztyn oraz wiceprezesi: Tomasz Kubiak, Tomasz Styczyński, Marek Tomczuk, Magdalena Zmitrowicz, Grzegorz Olszewski i Marcin Gadomski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: finanse, bankowość, giełda, banki, spółki, bank pekao, gospodarka, wiadomości
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
05-02-2020

klient pekaoSApanie bankowiec, zrób chociaż jeden kroczek w stroną moich skromnych pieniędzy na koncie w pekaoSA, to ja natychmiast przenoszę się do VUB na … Czytaj całość

06-02-2020

agaPIS znowu ładuje swoich na stołki za dużą kasę a lokaty poniżej 1 %

06-02-2020

wojtekNastępna podwyżka za prowadzenie rachunku będzie

Rozwiń komentarze (3)