Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
18.03.2020 16:32

Cezary Albrecht został powołany do zarządu T-Mobile Polska

Cezary Albrecht został powołany do zarządu T-Mobile Polska na stanowisko członka zarządu, dyrektora ds. bezpieczeństwa, prawa i zarządzania zgodnością z początkiem kwietnia br., podał operator. Obok swojej nowej roli Cezary Albrecht pozostanie jednocześnie szefem działu spraw regulacyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Ogromnie cieszę się witając w składzie zarządu Cezarego Albrechta. Nie tylko jest on najwyższej klasy ekspertem w dziedzinie prawa i telekomunikacji, ale także wieloletnim pracownikiem Grupy Deutsche Telekom i T-Mobile Polska, co stanowi dodatkowy atut" - powiedział prezes Andreas Maierhofer, cytowany w komunikacie.

Cezary Albrecht zastąpi na stanowisku Włodzimierza Nowaka, który pełnił obowiązki członka zarządu ds. prawnych przez ostatnie 3 lata i zdecydował się nie przedłużać kontraktu wygasającego 31 marca. W tym czasie odpowiadał miedzy innymi za skuteczne wdrożenie w firmie RODO oraz nowych standardów usług bezpieczeństwa. Włodzimierz Nowak pozostanie w firmie jako doradca prezesa zarządu T-Mobile Polska, podano także.

Cezary Albrecht posiada 20-letnie doświadczenie w dziedzinie prawa telekomunikacyjnego, w tym prawa europejskiego. Swoją karierę zawodową rozpoczął w centrali Deutsche Telekom, a z T-Mobile Polska jest związany już od 13 lat, w czasie których odpowiadał za obszary strategii, public affairs oraz prawa i regulacji. Reprezentuje również spółkę w relacjach z innymi operatorami, regulatorami krajowymi (UKE, UOKiK, KRRIT) oraz organami Unii Europejskiej, podano także.

"Stanowisko dyrektora departamentu prawnego przejmie Joanna Nawrot. Joanna jest radcą prawnym z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Przez ostatnie 12 lat kierowała działem opiniowania umów i nowych technologii w T-Mobile Polska. Jednocześnie odpowiadała za obszar współpracy z zewnętrznymi dostawcami i kontrahentami T-Mobile oraz relacje z siecią sprzedaży" - czytamy także.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100% powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-03-2020

RowerowyGratulacje!!!

Rozwiń komentarze (1)