Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Creepy Jar: Premiera 'Green Hell' na Nintendo Switch ustalona na 8 października

0
Podziel się:

Premiera "Green Hell" na konsoli Nintendo Switch będzie miała miejsce 8 października br., podał Creepy Jar.

Creepy Jar: Premiera 'Green Hell' na Nintendo Switch ustalona na 8 października

Gra będzie dostępna w cenie 24,99 euro/USD na terytorium Europy, USA, Kanady, Meksyku, a także Australii i Nowej Zelandii.

"Nintendo Switch posiada ponad 60 mln użytkowników na całym świecie. W odróżnieniu od konsol PS4 i Xbox One jest ona w dalszym ciągu rozwijana przez Nintendo i czeka ją jeszcze kilka lat 'życia'. Switch posiada ogromną bazę aktywnych użytkowników, dlatego liczymy, że wykorzystamy jego potencjał sprzedażowy. 'Green Hell' będzie tam jedną z nielicznych gier reprezentujących gatunek survival symulator" - powiedział prezes Creepy Jar Krzysztof Kwiatek, cytowany w komunikacie.

Spółką odpowiedzialną za port i wydanie tego tytułu jest Forever Entertainment. W ub. tygodniu Forever Entertainment poinformowało, że zakończony został proces certyfikacji gry "Green Hell" na Nintendo Switch. Jak wówczas podała spółka, premiera gry "Green Hell" na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca.

Poza nadchodzącą wersją na Nintendo Switch spółka planuje samodzielne wydanie edycji na konsole PlayStation oraz Xbox. W związku z odniesionym sukcesem zarząd zadecydował, że spółka przeniesie się na parkiet główny GPW, a dokładny termin jest zależy od terminu ukończenia weryfikacji trwającej w KNF, przypomniano.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)