Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Falcon Gamez ma list intencyjny z Ultimate Games nt. wspólnych projektów

0
Podziel się

Falcon Games zawarł list intencyjny z Ultimate Games, podała spółka. Sygnatariusze listu intencyjnego wyrazili wolę przystąpienia do negocjacji w sprawie ustalenia warunków przyszłej współpracy, których efektem ma być realizacja wspólnych projektów wydawniczych oraz produkcyjnych.

Falcon Gamez ma list intencyjny z Ultimate Games nt. wspólnych projektów
bEqFyYgR

"W opinii emitenta, rozpoczęcie rozmów stanowi kolejny przejaw długofalowej współpracy obu spółek. Obecnie Falcon Games współpracuje z Ultimate Games przy grach: 'Psycho Wolf', 'Scrap', 'The Handler of Dragons', 'Abyss', 'Three Little Bears' i 'Hacking World'" - czytamy w komunikacie.

Nawiązanie nowych rozmów otwiera drogę do szczegółowych ustaleń w toku już realizowanych projektów oraz stanowi zapowiedź kolejnych wspólnych przedsięwzięć obu spółek, podkreślono.

"List intencyjny, który podpisaliśmy z Ultimate Games, to otwarcie drogi do dalszych szczegółowych ustaleń dotyczących różnych projektów. Chodzi zarówno o projekty już realizowane, jak i o wspólne przedsięwzięcia w przyszłości. Ta współpraca dobrze wpisuje się w naszą długofalową strategię oraz cele, jakie zamierzamy osiągnąć" - powiedział CEO Falcon Games Marcin Kostrzewa, cytowany w komunikacie.

bEqFyYgT

"Współpracujemy z tymi, którzy akceptują nasze warunki i jednocześnie są w stanie zrealizować zgłoszone pomysły. Falcon Games przygotowało kilka preprodukcji na platformę Steam, które prezentują się coraz lepiej. Liczę na to, że i tutaj uda się nam zrobić badania rynku w kilku niszach i znaleźć temat na grę o dużym potencjale" - dodał CEO Ultimate Games Mateusz Zawadzki.

Notowana na rynku NewConnect spółka Falcon Games (dawniej EastSideCapital) rozpoczęła działalność w branży gier komputerowych w kwietniu 2019 roku. Strategia spółki zakłada wydawanie, produkcję i dystrybucję wysokomarżowych gier o niskim i średnim budżecie. W początkowej fazie działalności Falcon Games skoncentruje swoje działania na publikacji tytułów zewnętrznych studiów. Spółka będzie sprzedawać gry na terenie całego świata w modelu dystrybucji cyfrowej, głównie za pośrednictwem platformy Steam, jednocześnie nie wyklucza wejścia na kolejne platformy.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora - PlayWay. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2019 r.

bEqFyYhu
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)