Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
16.04.2020 08:16

Games Operators zadebiutuje na GPW w piątek

Games Operators zadebiutuje na GPW w piątek, 17 kwietnia br., podała spółka. Spółka planuje transmisję uroczystości debiutu online.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W Games Operators od pierwszych dni ogłoszenia stanu epidemicznego w Polsce przestawiliśmy naszą działalność na tryb zdalny. Zespoły pracują z domów i prace postępują w normalnym trybie, nie notujemy opóźnień w żadnym z projektów. Dlatego chcielibyśmy, aby uroczystość debiutu także była dostępna dla inwestorów i przebiegła w sposób najbardziej zbliżony do normalności, choć będziemy uczestniczyć w wydarzeniu zdalnie - zgodnie z zaleceniami instytucji państwowych. Zapraszamy naszych inwestorów oraz osoby zainteresowane tym, co robimy, do oglądania" - powiedział prezes Games Operators Bartek Gajewski, cytowany w komunikacie.

Uroczystość debiutu Games Operators na GPW zaplanowano na najbliższy piątek, 17 kwietnia o godz. 9:00. Transmisja wydarzenia będzie dostępna na kanale YouTube Giełdy Papierów Wartościowych.

W połowie marca br. Games Operators w ramach publicznej oferty akcji przydzielił inwestorom 1,1 mln akcji, z czego 250 tys. to akcje nowej emisji. Zapisy złożone przez inwestorów indywidualnych zostały zredukowane o 3,56%. Łączna wartość oferty wyniosła 24,2 mln zł, z czego do Games Operators trafi 5,5 mln zł.

Games Operators to jeden ze znaczących producentów i wydawców gier komputerowych w Polsce. Spółka specjalizuje się w tworzeniu gier typu menedżer/symulator. Zespół Games Operators stoi za globalnym sukcesem gry "911 Operator" (gra stworzona przez Jutsu Games, obie spółki się połączyły).

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-04-2020

nowyWitam, jestem tu nowy i chcialbym zapytac. O co chodzi z tymi akcjami GO. Pojawiły się dwie pozycje GAMEOPS oraz GAMEOPS-PDA. Gameops - są akacjami … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)