Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

GPW zatwierdziła dokument informacyjny Incuvo zw. z wejściem na NC

0
Podziel się:

Giełda Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie zatwierdziła dokument informacyjny spółki Incuvo i podjęła uchwałę o wprowadzeniu akcji do obrotu na rynku NewConnect, podała spółka.

GPW zatwierdziła dokument informacyjny Incuvo zw. z wejściem na NC

"Czekamy na wyznaczenie przez GPW pierwszego dnia notowań akcji naszej spółki. Wszystko wskazuje na to, że debiut na NewConnect nastąpi na początku stycznia. Obecność na rynku publicznym z pewnością przyczyni się do rozwoju naszej spółki i pozwoli na dotarcie do szerokiego grona nowych inwestorów" - powiedział prezes Andrzej Wychowaniec, cytowany w komunikacie.

Dodał, że przez ostatnie miesiące spółka intensywnie pracowała nad ukończeniem portu do VR-owej wersji 'Blair Witch' na zlecenie Bloober Team. Ponadto koncentruje się nad adaptacją do świata wirtualnej rzeczywistości gry survivalowej 'Green Hell.

"Prace nad 'Green Hell' idą zgodnie z planem. Produkcję realizujemy ze środków, które pozyskaliśmy od inwestorów w ramach tegorocznej kampanii crowdinvestingowej. W projekcie pełnimy rolę zarówno producenta, jak i wydawcy" - powiedział prezes.

Spółka aktualnie jest na etapie implementacji ostatnich mechanik w grze. Premiera tytułu w wersji na PC pojawi się w drugiej połowie 2021 r. Wcześniej studio planuje wersję alpha (Q1 2021) oraz beta (Q2 2021), podsumowano w materiale.

Incuvo istnieje od 2012 roku. Początkowo spółka koncentrowała się na produkcji gier na urządzenia mobilne. Aktualny model biznesowy studia zakłada portowanie i produkcje gier na urządzenia dedykowane wirtualnej rzeczywistości. Większościowym akcjonariuszem spółki jest estoński fundusz Blite Fund.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)