Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Incuvo: 'Green Hell VR' w wersji alpha zadebiutuje w I kw. 2021 r.

0
Podziel się:

Incuvo planuje debiut gry "Green Hell VR" na PC w wersji alpha w I kw. 2021 r., podała spółka. Następnym etapem będzie faza testów i optymalizacji elementów graficznych gry oraz przygotowanie wersji beta projektu, która ma być gotowa w II kw. 2021 r.

Incuvo: 'Green Hell VR' w wersji alpha zadebiutuje w I kw. 2021 r.

"Niedawno zakończyliśmy etap preprodukcji naszego najnowszego projektu z elementami survivalowymi, 'Green Hell VR'. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania wersji alpha, która już I kw. 2021 r. pokaże odbiorcom ogromny potencjał tej rozgrywki survivalowej w wirtualnej rzeczywistości. Koncentrujemy się na implementacji ostatnich mechanik w celu uzyskania wyjątkowej immersji. Dokładamy wszelkich starań, aby finalny projekt był zgodny z oczekiwaniami graczy, które jak wiemy są duże. Pełna wersja gry zadebiutuje na PC jesienią przyszłego roku. Docelowo projekt dedykowany będzie także na popularne gogle Oculus Quest, co mam nadzieję zadowoli fanów produkcji VR. Zespół zakończył już etap preprodukcji gry i aktualnie trwają pracę nad przygotowaniem prototypu" - powiedział prezes Andrzej Wychowaniec, cytowany w komunikacie.

Oprócz portingu gier zewnętrznych producentów, Incuvo adaptuje i wydaje własne gry. Spółka realizuje także projekty oparte na IP innych producentów, w zamian za część przyszłych przychodów ze sprzedaży. Właśnie w takim modelu studio przenosi na VR "Green Hell", którego autorem jest Creepy Jar. Środki na realizację projektu Incuvo pozyskało od inwestorów w ramach tegorocznej kampanii crowdinvestingowej, podano także.

Incuvo obecnie czeka na zatwierdzenie przez GPW w Warszawie dokumentu informacyjnego spółki. Proces ten poprzedza planowany na przełom 2020 i 2021 debiut firmy na rynku NewConnect, podsumowano w materiale.

Incuvo istnieje od 2012 roku. Początkowo spółka koncentrowała się na produkcji gier na urządzenia mobilne. Aktualny model biznesowy studia zakłada portowanie i produkcje gier na urządzenia dedykowane wirtualnej rzeczywistości. Większościowym akcjonariuszem spółki jest estoński fundusz Blite Fund.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)