Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
energetyka
02.04.2020 16:38

innogy go! ma specjalną ofertę w cenie biletu komunikacji na czas epidemii

Warszawa, 02.04.2020 (ISBnews) - System carsharingu elektrycznego innogy go! na czas epidemii wprowadził ofertę, mającą być alternatywą dla korzystania z komunikacji miejskiej w Warszawie, podała spółka. W cenie biletu 20-minutowego, czyli za 3,40 zł, będzie można wykupić subskrypcję na 14 dni o łącznej wartości 210 zł.

Podziel się
Dodaj komentarz

Osoby, które muszą pojechać do pracy, po zakupy lub z innych ważnych względów przemieścić się po Warszawie, mogą teraz skorzystać ze specjalnej oferty na jazdę innogy go!. Opłata wynosi 3,40 zł - czyli dokładnie tyle, ile kosztuje jednorazowy 20-minutowy bilet na komunikację

miejską. Kupując subskrypcję, użytkownik codziennie przez 14 dni będzie otrzymywał doładowanie swojego konta w wysokości 15 zł na jazdę innogy go!. Dzięki temu, nie będzie musiał przemieszczać się środkami komunikacji miejskiej. W razie przekroczenia kwoty 15 zł, za dodatkowo wykorzystane minuty, usługa będzie liczona według standardowego cennika, poinformowano.

Oferta jest limitowana. Subskrypcja na czas koronawirusa wygaśnie w 14-tym dniu i nie przedłuży się na kolejny okres, podkreślono.

"Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób mimo ograniczeń musi dojechać do pracy lub zrobić zakupy. Oferta jaką wprowadziliśmy została stworzona właśnie z myślą o nich. Bezpieczeństwo to dla wszystkich teraz priorytet. Dlatego, za symboliczną opłatę udostępniamy nasze samochody" - powiedział szef e-mobility w innogy Polska Andrzej Popławski, cytowany w komunikacie.

Obecnie mieszkańcy Warszawy mają również możliwość skorzystania z rabatów na inne vouchery innogy go! Voucher o wartości 300 zł aktualnie dostępny jest za 199,99 zł, voucher o wartości 500 zł - za 299,99 zł, zaś o wartości 1000 zł - za 549,99 zł. Czas na wykorzystanie tych voucherów to 21 dni od momentu zakupu. Dodatkowo, obniżono też cenę najmu dobowego, podano również.

Aby chronić swoich użytkowników przed ryzykiem zakażania się COVID-19, samochody innogy go! są regularnie czyszczone i ozonowane. Zarówno elementy zewnętrzne, jak i wewnętrzne są dezynfekowane za pomocą specjalistycznych środków chemicznych. Szczególną uwagę przy czyszczeniu przykłada się do dezynfekcji części, z którymi użytkownicy mają bezpośredni kontakt, a więc: klamki, kierownica, deska rozdzielcza, pasy bezpieczeństwa, kierunkowskazy oraz lusterka, podsumowano.

innogy go! to usługa wynajmu aut elektrycznych na minuty w Warszawie. Za pomocą aplikacji mobilnej można wynająć jedno z 500 elektrycznych BMW i3 oraz i3s. To największa tego typu usługa w Polsce i jedna z największych na świecie.

Największymi firmami należącymi do innogy w Polsce są innogy Polska odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię ok. 1 mln klientów oraz firma innogy Stoen Operator, zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną.

Tagi: energetyka, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
02-04-2020

JarekCiągle ta warszawa.Kto doplaci do tego,pewnie znowu cala Polska.

Rozwiń komentarze (1)