Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Gawłowski
|

Excellence planuje emisję akcji i debiut na NewConnect

0
Podziel się:

Producent soków zagęszczonych Excellence planuje na przełomie lutego i marca emisję akcji na inwestycje w zwiększenie mocy produkcyjnych.

Excellence planuje emisję akcji i debiut na NewConnect
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEDBFjIR

Producent soków zagęszczonych Excellence planuje na przełomie lutego i marca emisję akcji na inwestycje w zwiększenie mocy produkcyjnych. Spółka może zadebiutować na NewConnect w I połowie bieżącego roku, powiedział prezes autoryzowanego doradcy spółki - firmy Salwix, Piotr Wieczorek.

- _ Emisja powinna zostać przeprowadzona na przełomie lutego i marca. Wartość powinna wynieść kilka milionów złotych, a głównym celem będą inwestycje w zwiększenie mocy produkcyjnych, aby wejść do kolejnych sieci handlowych _ – powiedział Wieczorek.

Według jego słów, Excellence ma ok. 50 procent rynku soków zagęszczonych w Polsce. Roczne przychody spółki przekraczają 20 mln złotych.

bEDBFjIT

Prezes Salwix dodał, że jako autoryzowany doradca planuje również przeprowadzenie w tym roku emisji akcji spółki Ad Akta oraz emisji akcji oraz obligacji spółek z branży odnawialnych źródeł energii.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

bEDBFjJu
giełda
wiadomości
gospodarka
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)