Notowania

giełda
19.01.2012 14:28

Excellence planuje emisję akcji i debiut na NewConnect

Producent soków zagęszczonych Excellence planuje na przełomie lutego i marca emisję akcji na inwestycje w zwiększenie mocy produkcyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Producent soków zagęszczonych Excellence planuje na przełomie lutego i marca emisję akcji na inwestycje w zwiększenie mocy produkcyjnych. Spółka może zadebiutować na NewConnect w I połowie bieżącego roku, powiedział prezes autoryzowanego doradcy spółki - firmy Salwix, Piotr Wieczorek.

- _ Emisja powinna zostać przeprowadzona na przełomie lutego i marca. Wartość powinna wynieść kilka milionów złotych, a głównym celem będą inwestycje w zwiększenie mocy produkcyjnych, aby wejść do kolejnych sieci handlowych _ – powiedział Wieczorek.

Według jego słów, Excellence ma ok. 50 procent rynku soków zagęszczonych w Polsce. Roczne przychody spółki przekraczają 20 mln złotych.

Prezes Salwix dodał, że jako autoryzowany doradca planuje również przeprowadzenie w tym roku emisji akcji spółki Ad Akta oraz emisji akcji oraz obligacji spółek z branży odnawialnych źródeł energii.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Tagi: giełda, wiadomości, gospodarka, newconnect, ipo, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz