Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Mineral Midrange planuje debiut na NewConnect

0
Podziel się:

Mineral Midrange, firma konsultingowa świadczącą klientom korporacyjnym usługi w zakresie business intelligence, planuje zadebiutować na NewConnect w pierwszym kwartale przyszłego roku. Z oferty prywatnej spółka chce pozyskać kilka milionów złotych.

Mineral Midrange planuje debiut na NewConnect

Mineral Midrange, firma konsultingowa świadczącą klientom korporacyjnym usługi w zakresie business intelligence, planuje zadebiutować na NewConnect w pierwszym kwartale przyszłego roku. Z oferty prywatnej spółka chce pozyskać kilka milionów złotych - powiedział Tomasz Lewicki, współzałożyciel spółki.

"Wstępnie planujemy zadebiutować na NewConnect w pierwszym kwartale 2008 roku. (...) Szacujemy, że wielkość emisji wyniesie kilka milionów złotych" - powiedział PAP Tomasz Lewicki.

"Obecnie jesteśmy na etapie wyceny. Będziemy decydować czy wyemitujemy nowe akcje, czy sprzedamy stare" - dodał Lewicki.

Na przełomie 2007/2008 Mineral Midrange chce się przekształcić w spółkę akcyjną.

"Pieniądze przeznaczymy przede wszystkim na rozwój firmy. Jest duży popyt na nasze usługi. Ustalamy model finansowy na przyszły rok, gdzie określimy na co wydamy pieniądze" - powiedział Lewicki.

"Chcielibyśmy się wzmocnić jeśli chodzi o zasoby ludzkie, wzmocnić marketing" - dodał.

Spółka myśli też o wzmocnieniu obecności na rynkach zagranicznych.

_ Mineral Midrange prowadzi już projekty za granicą, obsługuje kilka korporacji ogólnoświatowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Europie Zachodniej. _ W pierwszym półroczu 2007 obroty spółki wyniosły 3,6 mln zł. Spółka wypracowała zysk netto w wysokości 540 tys. zł.

Mineral Midrange jest firmą konsultingową świadczącą klientom korporacyjnym usługi w zakresie Business Intelligence, Enterprise Planning, dostawcą rozwiązań klasy Corporate Performance Management.

Rozwiązania oferowane przez Mineral Midrange to systemy do raportowania, systemy wspomagające proces planowania i budżetowania oraz integracja i konsolidacja danych finansowych. Znajduje zastosowanie w takich branżach jak: bankowość, ubezpieczenia, energetyka, przemysł, administracja publiczna.

newconnect
ipo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)