Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ustalono przedział cenowy w zapisach na akcje Grupy Nokaut

0
Podziel się:

Przedział cenowy akcji w ofercie publicznej Grupy Nokaut, spółki zajmującej się działalnością na rynku e-commerce, został ustalony na 15,5 - 21,5 złotego.

Ustalono przedział cenowy w zapisach na akcje Grupy Nokaut
(Dmitriy Shironosov/Dreamstime.com)
bEUECSER

Przedział cenowy akcji w ofercie publicznej Grupy Nokaut, spółki zajmującej się działalnością na rynku e-commerce, został ustalony na 15,5 - 21,5 zł - poinformowała spółka w aneksie do prospektu emisyjnego.

Zapisy na akcje serii C Grupy Nokaut w transzy detalicznej potrwają od 6 do 8 grudnia, a w transzy dużych inwestorów od 9 do 14 grudnia. Oferta publiczna obejmie 899.500 akcji serii A oraz 1.700.000 akcji serii C. Główni akcjonariusze zobowiązali się do niezbywania swoich akcji przez 12 miesięcy.

Wpływy brutto z emisji akcji serii C zostały oszacowane w przedziale pomiędzy 37,5 a 52,5 mln zł, natomiast wpływy netto w przedziale pomiędzy 35 a 50 mln złotych. Środki te spółka zamierza przeznaczyć m.in. na nabycie serwisów Skąpiec.pl i Opineo.pl, zakup nowego oprogramowania i dalszą ekspansję rynkową. Oferującym akcje jest Dom Maklerski BZ WBK.

bEUECSET

Bądź na bieżąco z sytuacją na rynkach

bEUECSFu
giełda
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)