Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
19.02.2019 15:49

Jean-François Fallacher powołany na prezesa Orange Polska na kolejną kadencję

Rada nadzorcza Orange Polska powołała Jean-François Fallacher na prezesa zarządu na kolejną, 3-letnią kadencję, podała spółka. Powołanie zostało dokonane przed upływem obecnej kadencji.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W ostatnich kilku latach, Orange Polska zarządzana przez Jean-François realizuje ambitną strategię naprawczą i czyni stałe postępy w kierunku powrotu do wzrostu. Chciałbym podziękować Jean-François Fallacher za jego ogromne zaangażowanie w ten wysiłek i życzę mu wszelkich sukcesów w jego nowej kadencji" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Orange Polska Maciej Witucki, cytowany w komunikacie.

Nowa kadencja rozpocznie się w dniu najbliższego zwyczajnego walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe Orange Polska za 2018 rok i potrwa trzy lata.

"Jean-François Fallacher (ur.1967) od 1 maja 2016 r. jest prezesem zarządu Orange Polska. W latach 2011-2016 pełnił funkcję prezesa spółki Orange Romania, wiodącego operatora komórkowego na rynku rumuńskim. Wcześniej, przez 20 lat, Jean-François Fallacher pełnił kluczowe funkcje w Grupie Orange, ostatnio jako prezes Sofrecom, należącej do Grupy międzynarodowej spółki konsultingowej oraz w Holandii jako dyrektor operacyjny w spółce Wanadoo, dostawcy usług internetowych, a także zarządzał marketingiem segmentu B2B w EuroNet Internet" - podano także.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP).

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz