Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
23.03.2020 10:39

KODA Bots liczy na podwojenie skali biznesu w 2020 r.

Warszawa, 23.03.2020 (ISBnews/ ISBtech.pl) - KODA Bots - polski producent systemu automatyzacji komunikacji - liczy na podwojenie skali biznesu w tym roku, poinformował ISBtech CEO Mariusz Pełechaty.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Mamy za sobą wspaniały rok pełen doświadczeń płynących z pracy dla liderów w swoich branżach. Zamknęliśmy go 40 wdrożeniami. Łącznie mamy ich ponad 70. W 2020 roku zamierzamy urosnąć co najmniej dwukrotnie pod względem przychodów. Pracujemy nad kolejnymi wdrożeniami, rozwojem platformy o nowe funkcje i, co się z tym wiąże - szukamy talentów do zespołu developerskiego, działów Customer Success i Project Managementu" - powiedział ISBtech Pełechaty.

KODA Bots to spółka technologiczna, która stworzyła system do automatyzacji komunikacji w firmach (eng. Automated Communication Management System), z którego korzystają takie firmy, jak Jeronimo Martins Polska, Santander Consumer Bank, TVN, Benefit Systems, Travelplanet.pl, Semilac, Port Lotniczy Wrocław.

Ostatnio spółka wdrożyła system do automatyzacji komunikacji, w którym chatbot na stronie internetowej miasta Wrocław ułatwia kontakt z osobami szukającymi sprawdzonych informacji na temat koronawirusa i konsekwencji, jakie wywołuje w mieście.

Firma jest częścią Hexe Capital, grupy spółek oferujących rozwiązania wspierające prowadzenie biznesu w Internecie.

"Dzięki temu mamy wsparcie ze strony specjalistów na kilku polach związanych z rozwojem e-biznesu. Wiemy, dokąd zmierzamy, znaleźliśmy swoją niszę, jesteśmy stabilną firmą, gotową na kolejne, wymagające wyzwania. Nasz dział R&D testuje nowe rozwiązania, które wkrótce wdrożymy u naszych klientów. Mamy tę przewagę nad wieloma firmami, że możemy sobie pozwolić na więcej, ponieważ dysponujemy własną technologią, która dzięki swej elastyczności pozwala nam na wszelkiego rodzaju eksperymenty, stanowiące później podstawę do wdrożenia nowych funkcji w systemie" - podsumował CEO KODA Bots.

Sebastian Gawłowski

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz