Trwa ładowanie...
bDIvGKdN

Notowania

MABION: strona spółki
29.10.2020, 17:23

MAB Aktualizacja informacji dotyczących współpracy Spółki z Vaxine Pty Ltd. w zakresie potencjalnej szczepionki na Covid-19

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 34/2020 z dnia 14 września 2020 roku w sprawie zawarcia przez Mabion S.A. („Spółka”) porozumienia Memorandum of Understanding („MoU”) z Vaxine Pty Ltd. („Vaxine”) dotyczącego współpracy w zakresie produktu Covax-19™, potencjalnej szczepionki na chorobę Covid-19, Zarząd Spółki informuje, iż w dniu 29 października 2020 roku, strony zawarły umowę regulującą przekazywanie materiałów biologicznych z Vaxine do Spółki w celu prowadzenia badań eksploracyjnych w laboratoriach Spółki nad antygenem szczepionkowym SARS-CoV-2.
Jednocześnie strony porozumienia przedłużyły w dniu dzisiejszym termin wygaśnięcia MoU do 30 listopada 2020 roku, w celu sfinalizowania umów dotyczących rozwoju procesu w skali komercyjnej, produkcji i komercjalizacji produktu Covax-19™. Obecnie firmy koncentrują się na zapewnieniu finansowania projektu ze środków instytucji rządowych poszczególnych krajów lub środków unijnych.

Inne komunikaty

bDIvGKev