Trwa ładowanie...
bDKpKRiZ

Notowania

PAMAPOL: strona spółki
4.11.2020, 12:56

PMP Wybór kolejnej oferty PAMAPOL S.A. w przetargu na dostawy artykułów spożywczych organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 22/2020 z dnia 21 października 2020 r. w sprawie wyboru ofert PAMAPOL S.A. i spółki zależnej Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o. w przetargach na dostawy artykułów spożywczych organizowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR), Zarząd PAMAPOL S.A. (Emitent), informuje, że w dniu 4 listopada 2020 r. na stronie internetowej KOWR zamieszczono informację o wyborze kolejnej oferty Emitenta jako najkorzystniejszej - na dostawę fasolki po bretońsku o wartości 9,2 mln zł brutto. Wyboru oferty Emitenta jako najkorzystniejszej dokonano w wyniku odrzucenia oferty innego oferenta na to samo zadanie.
W związku z tym faktem, wartość wszystkich ofert złożonych przez Emitenta i spółkę zależną w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, Podprogram 2020 i wybranych przez KOWR jako najkorzystniejsze wynosi łącznie 57,2 mln zł brutto. O zawarciu przyszłych umów na dostawy produktów objętych Programem Emitent powiadomi w formie odrębnych raportów bieżących.

Inne komunikaty

bDKpKRjH