Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

MLP Group podjęła uchwałę ws. emisji do 1,65 mln akcji serii D bez prawa poboru

0
Podziel się

MLP Group podjęła uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego spółki w drodze emisji akcji serii D w liczbie nie większej niż 1,65 mln na podstawie upoważnienia zawartego w statucie spółki (kapitał docelowy) z jednoczesnym pozbawieniem dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru, podała spółka.

MLP Group podjęła uchwałę ws. emisji do 1,65 mln akcji serii D bez prawa poboru
(Adobe Stock)
bDBiwtfp

Zarząd zaangażował Pekao Investment Banking w roli globalnego koordynatora i współprowadzącego księgę popytu oraz Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna - Biuro Maklerskie Pekao (w roli współprowadzącego księgę popytu i agenta rozliczeniowego), podano.

"Zamiarem spółki we współpracy z Pekao IB oraz BM Pekao jest przeprowadzenie emisji akcji serii D w drodze oferty publicznej skierowanej wyłącznie do określonych kategorii inwestorów, w przypadku których nie jest wymagane sporządzenie prospektu emisyjnego lub innego dokumentu ofertowego na potrzeby takiej oferty"- czytamy w komunikacie.

MLP Group jest deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 140 mln zł w 2019 r.

bDBiwtfr
bDBiwtfS
budownictwo
nieruchomości
Źródło:
KOMENTARZE
(0)