Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Movie Games sprzedał dotychczas ponad 100 tys. sztuk gry 'Drug Dealer Simulator'

1
Podziel się

Movie Games sprzedał dotychczas ponad 100 tys. egzemplarzy gry "Drug Dealer Simulator", podała spółka.

Movie Games sprzedał dotychczas ponad 100 tys. sztuk gry 'Drug Dealer Simulator'
bEpPyIuZ

"Gra 'Drug Dealer Simulator', która miała swoją premierę na platformie Steam w dniu 16 kwietnia 2020 roku o godzinie 17:00 na chwilę sporządzania niniejszego raportu bieżącego została sprzedana w ilości ponad 100 000 sztuk. Dodatkowo lista graczy oczekujących na zakup gry 'wishlista' wynosi około 185 000" - czytamy w komunikacie.

Gra znalazła się na 1 miejscu tzw. Global Top Seller platformy Steam oraz spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy skutkującym oceną na poziomie 91%, który nadal utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, podano także.

"W związku z ogromnym zainteresowaniem grą, emitent ma w planach dalszy jej rozwój" - podsumowano.

bEpPyIvb

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

bEpPyIvC
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Oklahoma
rok temu
panowie i panie rajd na północ czas zacząć!