Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Movie Games: True Games zapowiedział grę 'Gangster Simulator' na 2021 rok

1
Podziel się:

True Games z Grupy Movie Games zapowiedział grę "Gangster Simulator", podało Movie Games. Będzie to pierwsza gra spod szyldu True Games. Premiera planowana jest na 2021 r.

Movie Games: True Games zapowiedział grę 'Gangster Simulator' na 2021 rok
bFgjPqdh

"'Gangster Simulator' będzie bardzo ciekawym i wyróżniającym się tytułem. Wyjątkowy pomysł na rozgrywkę i fabułę oraz wsparcie Movie Games, które posiada doświadczenie w skutecznej komercjalizacji swojego portfolio, sprawiają, że wierzę w powtórzenie sukcesu 'Drug Dealer Simulatora'" - powiedział prezes True Games Michał Kapliński, cytowany w komunikacie.

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

bFgjPqdK
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
w.
rok temu
ciekawe czy takie materiały szkoleniowe są przydatne w prawdziwej gangsterce?