Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nobu Hotel Warsaw zostanie otwarty w czerwcu 2020 r.

0
Podziel się

Pierwszy w Polsce hotel i restauracja marki Nobu zostaną otwarte w czerwcu 2020 r. w Warszawie, podało Nobu. Marka została założona przez szefa kuchni Nobu Matsuhisę, aktora Roberta De Niro i producenta filmowego Meira Tepera.

Nobu Hotel Warsaw zostanie otwarty w czerwcu 2020 r.
bDZgTTVh

"Oprócz 117 pokoi i restauracji, w Nobu Hotel Warsaw znajdziemy także strefę wellness, Nobu Café, Nobu Bar oraz przestrzeń eventową. Ta ostatnia to 438 m2 na pierwszym piętrze nowego skrzydła budynku" - czytamy w komunikacie.

Jednym z unikalnych elementów dla marki Nobu jest architektura i pod tym względem każdy hotel na świecie jest inny - dopasowany do ducha miejsca, w którym powstał. W Warszawie, u zbiegu ulic Koszykowej i Wilczej zrealizowano projekt, łączący wyremontowane, historyczne skrzydło kamienicy, w której do niedawna mieścił się Hotel Rialto, oraz obecnie budowaną zupełnie nową część, podano także.

Szczycąca się tytułem jednej z 25 najbardziej innowacyjnych marek luksusowych według Robb Report, Nobu Hospitality jest w elitarnej grupie globalnych marek luksusowych. Organiczny wzrost firmy oparty na usługach, wizerunku i reputacji pozwolił na stworzenie pełnej oferty zarządzania hotelami, restauracjami i mieszkaniami na potrzeby wyjątkowych projektów na całym świecie. Marka założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera prowadzi działalność na pięciu kontynentach i jest obecna w największych stolicach, podano też w materiale.

bDZgTTVK
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)