Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

OT Logistics ma porozumienia ws. przesunięcia spłaty kredytów i obligacji

0
Podziel się

OT Logistics zawarł aneks do umowy wspólnych warunków zadłużenia pomiędzy spółką a konsorcjum banków, na podstawie którego ostateczna data spłaty kredytów została przesunięta z 29 maja 2020 r. na 30 czerwca 2020 r., umowę zmieniającą do umowy kredytu BGK, na podstawie której ostateczna data spłaty została przesunięta z 29 maja 2020 r. na 30 czerwca 2020 r., oraz porozumienie z jedynym obligatariuszem obligacji G, w sprawie zmiany warunków emisji obligacji G, przewidujące zmianę terminu wykupu obligacji G z 29 maja 2020 r. na 30 czerwca 2020 r., podała spółka.

OT Logistics ma porozumienia ws. przesunięcia spłaty kredytów i obligacji
(Getty Images)
bEqksULF

"Przesunięcie terminów spłaty ww. zadłużenia finansowego do dnia 30 czerwca 2020 r. ma na celu zapewnienie emitentowi dodatkowego czasu na finalizację procesu uzgodnień warunków dalszej współpracy z wierzycielami finansowymi, w szczególności przedłużenia terminu spłaty zadłużenia objętego umową wspólnych warunków, umową kredytu BGK oraz obligacjami G do dnia 30 kwietnia 2021 r. (kiedy to przypada również ostateczna data wykupu obligacji serii H wyemitowanych przez emitenta (obligacje H)" - czytamy w komunikacie.

Ponadto spełniły się warunki zawieszające wejścia w życie zmian do warunków emisji obligacji H przewidzianych w uchwale nr 3 oraz w uchwale nr 4 zgromadzenia obligatariuszy obligacji H podjętych 29 maja 2020 r., przewidziane w paragrafie 2 każdej uchwał.

Grupa OT Logistics świadczy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne w Polsce i Europie Środkowej oraz Zachodniej. Spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW w lipcu 2013 r. Jej skonsolidowane przychody sięgnęły 982,65 mln zł w 2018 r.

bEqksUMi
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)