Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
16.04.2019 12:17

Piechocki: Sieć Puro Hotels powiększy się w tym roku o nowy obiekt w Warszawie

Sieć Puro Hotels - należąca do Puro Hotell Holding AS - otworzyła w marcu swój nowy obiekt, a w końcowej fazie budowy znajduje się hotel w Warszawie, poinformował ISBnews współudziałowiec spółki Marek Piechocki, który jednocześnie jest prezesem LPP. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Obecnie Puro Hotels prowadzi działalność w 6 obiektach umiejscowionych w największych aglomeracjach w całej Polsce. Ostatni hotel otwarty został w marcu br. w Łodzi. Obecnie w końcowej fazie budowy znajduje się obiekt w Warszawie przy ul. Widok" - powiedział Piechocki w rozmowie z ISBnews.

"W kolejnych latach planujemy otworzyć nowe hotele, jeden w Katowicach i kolejne w Warszawie oraz we Wrocławiu" - dodał Piechocki.

Family Invest 3, zarządzana przez rodzinę Piechockich, ma obecnie około 30% udziałów w spółce Puro Hotell Holding AS z siedzibą w Norwegii.

"Docelowo będziemy chcieli zwiększać nasz udział w spółce, choć już teraz mamy znaczący wpływ na jej działalność w Polsce. Mamy dobrych partnerów z Norwegii, z którymi doskonale nam się współpracuje" - dodał Piechocki.

Do rodziny Piechockich należą także spółki działające na rynku nieruchomości: Family Invest 1 i Family Invest 2.

"Spółki Family Invest 1 i 2 również zainwestowały w nieruchomości, gdyż już wcześniej myśleliśmy o rozwinięciu biznesu hotelowego. Po wejściu kapitałowym do Puro, myślę, że część tych nieruchomości sprzedamy" - dodał Piechocki.

Marek Knitter

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
24-04-2019

micasaDo takich inwestycji trzeba mieć jednak głowę. Mało kto potrafi osiągać takie wyniki w biznesie jak oni.

23-04-2019

patrykLPP robi kolejne szczyty wyników, dla Puro Hotels również wróżę dobrą przyszłość.

17-04-2019

erenCiekawe czy ten biznes Piechockiemu wypali jak LPP.

Rozwiń komentarze (4)