Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Play kupuje Virgin Mobile

14
Podziel się

Play zawarł przedwstępną umowę kupna 100 proc. udziałów Virgin Mobile Polska. Kwota transakcji to 13,4 mln euro, czyli 60,7 mln zł.Play przejmuje Virgin Mobile.
Play przejmuje Virgin Mobile. (FORUM)
bEpHDEdN

Jak informuje Play, transakcja zostanie sfinansowana „ze środków własnych oraz w oparciu o dostępne Play finansowanie zewnętrzne i będzie podlegało określonym korektom związanym z procedurą tzw. closing accounts”.

Zgodę na przejęcie Virgin Mobile musi jeszcze wydać Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Po uzyskaniu takiej zgody spółki poinformują o podpisaniu „Przyrzeczonej Umowy Sprzedaży i Nabycia Udziałów".

Virgin Mobile Polska to wirtualny operator komórkowy. Swoją działalność firma rozpoczęła w 2012 roku. Na koniec 2019 roku obsługiwała ponad 390 tys. kart SIM.

bEpHDEdP

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem
bEpHDEeq
giełda
telekomunikacja
gospodarka
KOMENTARZE
(14)
Majkel
rok temu
Play to najgorsza sieć, zanim weszli do Polski to było normalnie, po wejściu namieszali niska ceną ale za to beznadziejną jakością usług, beznadziejną obsługą klienta i super drogimi telefonami. A głupi ludzie się rzucali bo taniej nie patrząc na resztę.
tradzik
rok temu
Zanosi się jak na Ukrainie i w USA. Powstaną syjonistyczne korporacje. Które zaczną jak PZU wykupywanie banków za kase frajerów którym narzucono przymusowe ubezpieczenie CO i podniesiono tak jak 2 lata temu o 500% i powołano tzw, fundusz złodziei czyli gwarancyjny. I czy to wszystko nie jest syjo mafią.
sdfsdf
rok temu
paździerz tektura...KUNDLE!
bEpHDEer
ada
rok temu
MOże Play nie popełni już tego błędu i gdy znów jakiś gracz będzie chciał wejść na rynek, z niskimi opłatami, to też te opłaty obniży. To tańsze jest podobno .
Jan kowski
rok temu
ostrzegamy !!! przed oszustem t...mobil to przefarbowany oszust i złodzziej ptc era tylko przefarbowany