Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
21.08.2019 09:35

Przychody Asbisu spadły wstępnie r/r do ok. 138 mln USD w lipcu

Asbisc Enterprises wypracował według wstępnych danych skonsolidowane przychody na poziomie ok. 138 mln USD w lipcu br. wobec 158 mln USD w lipcu 2018 r., podała spółka. Przychody ASBIS są zgodne z oczekiwaniami firmy.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W Asbis rozpatrujemy nasze przychody w kilkuletniej perspektywie, obserwując trendy rynkowe i dostosowując się do zmieniających się warunków w naszej branży. Cieszy nas, że trend naszych przychodów jest od kilku lat rosnący, jesteśmy też zadowoleni z obecnie wypracowanego poziomu przychodów. Poprzedni rok był rekordowy w historii Asbis, w którym nasze wyniki były pod wpływem kilku niepowtarzalnych czynników. Porównanie obecnego i ubiegłego roku jest nieuniknione, jednak nie w pełni pokazuje naszą obecną sytuację. Zgodnie z naszymi zapowiedziami obecnie koncentrujemy się na wypracowaniu większych marż, na co zgodnie z naszymi oczekiwaniami wpływ będzie miał m.in. rozwój portfolio produktowego naszych marek własnych oraz wzmocnienie kompetencji Asbis w sektorach, które są perspektywiczne, czyli rozwiązaniach i usługach IT dla klienta korporacyjnego" - powiedział dyrektor generalny Siarhei Kostevitch, cytowany w komunikacie.

Asbis Enterprises Plc jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz