Notowania

Przychody Baltony wzrosły o 14 procent, a wpływy z emisji obligacji w październiku to 45 mln zł

Baltona ma powody do zadowolenia: skonsolidowane przychody Grupy w październiku 2019 roku były wyższe od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o 14 proc.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
Baltona nieprzerwanie od ponad 70 lat jest obecna na rynku Duty Free - czytamy w materiałach prasowych

Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego "Baltona" S.A. poinformowała w najnowszym raporcie, że skonsolidowane przychody Grupy w październiku 2019 roku wyniosły 49 949 000 zł i były wyższe od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o 14 proc.

Z raportu wynika też, że skonsolidowane przychody Grupy Kapitałowej za okres styczeń-październik2019roku wyniosły 459.499tys. zł i były wyższe od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o15 proc.

Baltona wskazała też, że w październiku 2019 roku do Spółki wpłynęły środki z emisji obligacji serii B w wysokości 45 mln zł, które zostały przeznaczone w pierwszej kolejności na uregulowanie przeterminowanych zobowiązań handlowych. "Jednocześnie wpływ powyższego zdarzenia pozostał niemal neutralny z punktu widzenia przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w październiku br., przy czym Emitent oczekuje, iż pozytywny wpływ w postaci np. możliwości dokonywania przedpłat dla dostawców pozytywnie wpłynie na sprzedaż w listopadzie 2019 roku" – czytamy.

Obejrzyj: Zakaz handlu w niedziele pełną parą od 2020 r.

Baltona będzie miała nowego właściciela. Jest już wniosek do UOKiK
Baltona idzie pod młotek. Jest wniosek do UOKiK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: przedsiębiorstwo handlu zagranicznego baltona sa, baltona, handel, przychody, wyniki, wiadomości, wiadomości, wiadomości, giełda
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-11-2019

1111Tak, tylko że w październiku zeszłego roku mięli na lotnisku Chopina otwarte kilka sklepów tymczasiwych a teraz mają 14 sklepów w tym jeden największy … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)