Notowania

farmacja
16.08.2019 12:56

Radosław Majdan dostanie dofinansowanie od państwa. Vabun chce wejść do Rosji i Chin

Polska Agencja Rozwoju Przemysłu wyłoży pieniądze na projekt promocji perfum Radosława Majdana za granicą. Należąca do niego marka Vabun chce zaistnieć m.in. w Rosji i Chinach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Radosław Majdan jest współwłaścicielem i twarzą perfum marki Vabun. Na zdjęciu z żoną (Fot: Jakub Kamiński)

Vabun, a więc firma, której współwłaścicielem i twarzą jest Radosław Majdan, uzyskała pieniądze na inwestycje w ramach najnowszego projektu. Od państwowej PARP otrzyma nieco ponad 289 tys. zł.

Kwota ta stanowi około 85 proc. wartości projektu, którego całkowity koszt szacuje się na 340 tys. zł. Za te pieniądze celebryta chce promować swoje perfumy za granicą.

"Projekt dotyczy realizacji działań promocyjnych i internacjonalizacyjnych na rynkach docelowych w ramach branżowego programu promocji. Wybrane rynki to: Rosja, Chiny oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA)" - czytamy w komunikacie Vabun.

Nino o biznesie - Radosław Majdan: najważniejsza w biznesie jest wiarygodność

Spółka precyzuje, że chodzi m.in. o udział w branżowych targach kosmetycznych, realizację działań promocyjnych oraz zakup szeregu usług doradczych dotyczących wejścia na nowe rynki.

Vabun stawia sobie za cel podpisanie co najmniej 6 kontraktów handlowych i osiągnięcie przychodów ze sprzedaży na eksport w wysokości blisko 1,2 mln zł w 2021 roku.

Majdan ze swoim biznesem już teraz planuje się pokazać na kilku dużych światowych eventach. Vabun weźmie udział w zagranicznych targach i misjach handlowych m.in. w: Cosmoprof Bologna 2020 we Włoszech, BeautyWorld Middle East 2020 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, InterCharm 2020 w Rosji oraz Cosmoprof Asia 2020 w Hong Kongu.

Na najnowsze doniesienia bardzo pozytywnie zareagowali inwestorzy. Akcje Vabun notowane na giełdzie NewConnect wystrzeliły do góry blisko 15 proc. Kurs wynosi obecnie niecałe 1,30 zł. Tyle wystarczy by formalnie stać się współwłaścicielem firmy.

Spółka Vabun zajmuje się dystrybucją kosmetyków dla mężczyzn i kobiet sygnowanych marką "RM Vabun". Produkcja jest zlecana do trzech podmiotów zewnętrznych. Dystrybucja odbywa się m.in. przez drogerie Hebe, hurtownie oraz sklep internetowy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo, handel, vabun, radosław majdan, perfumy
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-08-2019

Emerytka 73Tatuś ROZENEK ma znajomości w pisie i kaczynskiego to załatwił zieciowi kasę.

16-08-2019

Yes,yes,yesAle jaja,ale jaja.

16-08-2019

MarekA nie blizej do Tworek?

Rozwiń komentarze (97)