Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ropa naftowa
06.06.2012 08:44

Ceny ropy naftowej w górę. Co się dzieje?

Notowania ropy na giełdzie paliw w Nowym Jorku rosną. Cena za baryłkę West Texas Intermediate skoczyła do 85,04 dolarów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(dsearls/CC/Flickr)

Notowania ropy na giełdzie paliw w Nowym Jorku rosną - podają maklerzy. Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na lipiec na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, drożeje o 75 centów, do 85,04 dol.

Brent w dostawach na lipiec na giełdzie paliw ICE Futures Europe w Londynie zwyżkuje o 38 centów, do 99,22 dol. za baryłkę.

Zobacz, jak dziś zmienia się cena ropy naftowej Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Zgodnie z wczorajszym raportem Amerykańskiego Instytutu Paliw (API) zapasy ropy w USA w ubiegłym tygodniu spadły o 1,8 mln baryłek.

We wtorek ropa na NYMEX w USA zdrożała o 0,4 proc., do 84,29 dol./b. W tym roku surowiec na NYMEX w Nowym Jorku staniał o 14 proc.

Czytaj więcej w Money.pl
Nagły zwrot na rynku ropy. To przez kryzys Notowania surowca na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadają, bo kryzys w Europie rozszerza się - podają maklerzy.
USA i Chiny mają rosnąć. Na to ceny ropy... Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku rosną z powodu spekulacji, że wzrosną gospodarki USA i Chin.
Ceny ropy w Nowym Jorku blisko najniższych poziomów Notowania ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku lekko rosną, ale są blisko najniższych poziomów od 2 tygodni - podają maklerzy.
Tagi: ropa naftowa, ropa, giełda, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, surowce, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz