Notowania

atlas estates
16.12.2010 14:18

Altas Estates planuje uruchomienie nowych inwestycji

Firma deweloperska Atlas Estates planuje uruchomienie do trzech nowych projektów mieszkaniowych, w tym trzeciej części Capital Art Apartments (CAA) w I kwartale 2011 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Lawcain/Dreamstime.com)

Firma deweloperska Atlas Estates planuje uruchomienie do trzech nowych projektów mieszkaniowych, w tym trzeciej części Capital Art Apartments (CAA) w I kwartale 2011 roku.

_ - Ze względu na rosnące zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów spodziewamy się, że w I kwartale 2011 r. uruchomimy 2-3 nowe projekty mieszkaniowe, w tym wspomnianą trzecią część CAA _ – powiedział dyrektor sprzedaży spółki Michał Witkowski.

Z 514 mieszkań wybudowanych w dwóch pierwszych etapach projektu CAA sprzedanych jest już blisko 90 proc. lokali. W ofercie pozostało jedynie 55 lokali. Spółka ma w planach budowę trzeciego etapu inwestycji, który obejmie dwa budynki z 260 lokalami – podano także.

_ - Intensywnie pracujemy nad rozpoczęciem trzeciej części Capital Art Apartments. Oczekujemy, że zarówno prace budowlane, jak i sprzedaż rozpoczną się w I kwartale 2011 r., co pozwoli znacząco odbudować naszą ofertę. Dobre wyniki sprzedaży osiągane w ostatnich miesiącach dodatkowo motywują nas do uruchomienia ostatniej części CAA. W listopadzie sprzedaliśmy 17 lokali w tym projekcie i był to najlepszy miesięczny wynik od półtora roku _ – dodał Witkowski.

Capital Art Apartments to realizowana w trzech etapach inwestycja na warszawskiej Woli przy ul. Giełdowej z łącznie ponad 760 mieszkaniami.

Narastająco w I-III kw. 2010 roku spółka miała 3,81 mln euro skonsolidowanej straty netto wobec 32,47 mln euro straty rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 74,30 mln euro wobec 33,56 mln euro.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: atlas estates, ATL, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz