Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Analitycy DM IDM SA wskazują jakie akcje warto kupować

0
Podziel się:

Analitycy DM IDM SA w raporcie z 2 stycznia wskazują Lotos, PKN Orlen, PKO BP, Getin Holding, BPH, Puławy, NFI Octavę, PGF, Cersanit i Tell jako spółki, które potencjalnie mogą zachowywać się w 2011 roku lepiej niż reszta rynku.

Analitycy DM IDM SA wskazują jakie akcje warto kupować
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Analitycy DM IDM SA w raporcie z 2 stycznia wskazują Lotos, PKN Orlen, PKO BP, Getin Holding, BPH, Puławy, NFI Octavę, PGF, Cersanit i Tell jako spółki, które potencjalnie mogą zachowywać się w 2011 roku lepiej niż reszta rynku. *

Do spółek, które w tym roku mogą okazać się gorsze niż reszta rynku, analitycy DM IDM SA zaliczyli: PGNiG, Asseco Poland, Cyfrowy Polsat, PBG, Arctic Paper, Barlinek i Kęty.

Biorąc pod uwagę całe sektory, analitycy wskazują, że w 2011 roku najlepiej mogą zachowywać się banki, firmy paliwowe, producenci nawozów i firmy ochrony zdrowia. Do słabszych sektorów w tym roku mogą zaliczać się z kolei firmy budowlane, deweloperzy oraz spółki informatyczne.

W swoim raporcie analitycy DM IDM SA podnieśli rekomendacje (do _ trzymaj _ ze _ sprzedaj _) dla Dom Development, Ronson Europe, TP SA, Leny Lighting i Vistuli, a z _ trzymaj _ do _ kupuj _ dla BPH, Cersanitu, Farmacolu i Comarchu. Jednocześnie obniżyli oni swoje rekomendacje (z _ kupuj _ do _ trzymaj _) dla Decory i ABS, a z _ trzymaj _ do _ sprzedaj _ dla Synthosu i Eurotela.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)