Notowania

budownictwo
19.05.2016 13:37

Archicom sprzedał 1 000 lokali na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawa, 19.05.2016 (ISBnews) - Archicom sprzedał tysięczny lokal na osiedlu społecznym Olimpia Port. Aktualnie na osiedlu jest dostępnych 348 mieszkań, a w planach jest uruchomienie sprzedaży kolejnych. Docelowo do 2020 r. Olimpia Port będzie liczyła 2 500 mieszkań, podała spółka.

"Cieszy nas fakt, że Olimpia Port jest wciąż najchętniej wybieraną inwestycją we Wrocławiu. Dla nas to dowód na to, że wrocławianie doceniają rozwijaną przez nas koncepcję osiedli społecznych, która poza dobrymi układami mieszkań, kładzie nacisk na przyjazne przestrzenie do życia, sprzyjające odpoczynkowi, rekreacji oraz nawiązywaniu sąsiedzkich relacji. Zgodnie z tą filozofią stworzyliśmy Olimpię Port i to decyduje o jej sukcesie, potwierdzeniem czego jest już ponad 1000 sprzedanych lokali" - powiedziała prezes Dorota Jarodzka-Śródka, cytowana w komunikacie.

Osiedle Olimpia Port w swym założeniu jest spójnym, samowystarczalnym zespołem urbanistycznym, łączącym funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe, sportowo-rekreacyjne oraz edukacyjne, podano także.

Grupa Archicom realizuje zarówno duże osiedla, jak również bardziej kameralne budynki, obiekty postindustrialne czy inwestycje z sektora premium. Spółka w 2015 r. sprzedała 611 mieszkań, tj. o 17,5% więcej niż rok wcześniej. Jest notowana na GPW od marca 2016 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz