Notowania

budownictwo
19.01.2016 11:56

Atal wprowadził do sprzedaży 109 lokali na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu

Podziel się
Dodaj komentarz

Atal rozpoczyna sprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji usytuowanej we Wrocławiu, nieopodal ulicy Kosmonautów - Atal Nowe Żerniki, poinformowała spółka.

W ofercie znajduje się 109 lokali. Cena wynosi 5 300 zł brutto za m2, podano w komunikacie.

Projekt osiedla składa się z czterech budynków, które będą posiadały od 3 do 6 pięter i metrażach mieszkań od 28,96 do 94,12 m2. Na terenie inwestycji powstanie także 8 lokali usługowych.

"Wrocław jest miastem przyjaznym deweloperom. Lokalne władze rozumieją, że inwestorzy są dla miasta szansą na szybszy rozwój. Dlatego porównaniu do innych polskich aglomeracji urzędy działają tu sprawniej. Z tego powodu wierzymy w powodzenie projektu" - powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

Planowany termin oddania do użytkowania osiedla to III kwartał 2017 r. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe Major Architekci.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2014 r. miała 447,71 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz