Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

BDM obniżył wycenę dla Cinema City. Rekomenduje...

0
Podziel się:

Analitycy BDM podtrzymali swoją rekomendację "akumuluj" dla spółki kinowej Cinema City International (CCI) i obniżyli cenę docelową dla jednej akcji do 30,4 zł wobec 36,0 zł poprzednio.

BDM obniżył wycenę dla Cinema City. Rekomenduje...
(Gribiche/CC/Flickr)

Analitycy BDM podtrzymali swoją rekomendację _ akumuluj _ dla spółki kinowej Cinema City International (CCI) i obniżyli cenę docelową dla jednej akcji do 30,4 zł wobec 36,0 zł poprzednio, wynika z raportu datowanego na 18 października.

W dniu wydania rekomendacji za jedną akcję spółki płacono 26,8 zł. W piątek ok. godz. 16:00 kurs utrzymywał się na tym samym poziomie.

_ Uważamy, że walory Cinema City są ciekawą propozycją z obszaru mediów/rozrywki. Spółka zbudowała największą sieć kin w regionie CEE, czyli na rynku, który w kolejnych latach będzie dalej rósł. Dodatkowo zwracamy uwagę na efekt skali pozwalający osiągać marże istotnie wyższe niż konkurencja. Po ostatnich spadkach i rewizji naszych założeń spółka jest obecnie handlowana przy wskaźnikach EV/EBITDA na lata 2011-2012 na poziomie 7.5-6.6x. Zakładając dobre wyniki za 4Q'11 i kilku/kilkunastoprocentową dynamikę wzrostu r/r wyniku EBIT w poszczególnych kwartałach 2012 roku, co powinno pozwolić na stopniową poprawę klimatu inwestycyjnego wokół spółki, podtrzymujemy nasze zalecenie 'akumuluj' obniżając jednocześnie cenę docelową do 30,4 zł/akcję _ - czytamy w raporcie.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)