Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

BESI rekomenduje 'kupuj' dla LPP z ceną docelową 3.570 zł za akcję

0
Podziel się

Analitycy Espirito Santo Investment Bank (BESI) rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla spółki odzieżowej LPP od zalecenia kupuj i ustalili 12-miesięczną cenę docelową na poziomie 3.570 zł za akcję.

BESI rekomenduje 'kupuj' dla LPP z ceną docelową 3.570 zł za akcję
bDaaAtit

Analitycy Espirito Santo Investment Bank (BESI) rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla spółki odzieżowej LPP od zalecenia _ kupuj _ i ustalili 12-miesięczną cenę docelową na poziomie 3.570 zł za akcję, wynika z raportu datowanego na 31 maja.

Rekomendacja została wydana przy cenie 2.935 zł, zaś w środę, ok. godz. 15-tej kurs akcji wynosił 2.806,50 zł, po wzroście o 0,16 proc. wobec ostatniego zamknięcia.

_ - Rozpoczynamy wydawanie rekomendacji dla spółki LPP, największego detalisty odzieżowego w Polsce, z zaleceniem 'kupuj' i ceną docelową w wysokości 3.570 zł za akcję, co daje 22-proc. potencjał wzrostowy _ - podano w raporcie.

bDaaAtiv

Zdaniem analityków BESI, znaczny wzrost powierzchni sprzedażowej będzie głównym czynnikiem wzrostu wyników spółki w latach 2012 -2014. Analitycy wskazują na potencjał wzrostu spółki na rynku rosyjskim, gdzie sklepy LPP mają obecnie niewielki udział i firma może liczyć tu na silny wzrost w porównaniu z innymi rynkami, nawet w przypadku wystąpienia scenariusza kryzysowego.

bDaaAtiW
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)