Notowania

finanse
13.09.2018 10:45

Best odwołał oferty publicznych obligacji w ramach programu

Best podjął decyzję o odwołaniu dalszych ofert publicznych obligacji, które mogłyby zostać wyemitowane w ramach ustanowionego programu emisji obligacji do kwoty 350 mln zł, na podstawie sporządzonego prospektu emisyjnego podstawowego z 25 października 2017 r., oraz o rezygnacji z ubiegania się o dopuszczenie obligacji do obrotu na rynku regulowanym, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W związku z powyższym w dniu dzisiejszym emitent opublikował na swojej stronie internetowej informację o odwołaniu dalszych ofert publicznych obligacji emitenta będących przedmiotem sporządzonego przez emitenta prospektu emisyjnego podstawowego z dnia 25 października 2017 r. oraz o rezygnacji z ubiegania się o dopuszczenie obligacji do obrotu na rynku regulowanym" - czytamy w komunikacie.

Best specjalizuje się w obrocie i zarządzaniu wierzytelnościami nieregularnymi. Inwestuje w portfele wierzytelności (przede wszystkim bankowe) z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych. Best jest spółką notowaną na warszawskiej giełdzie od 1997 r.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz