Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
gpw
07.03.2012 15:46

Bowim przesunął ofertę publiczną akcji

Bowim, dystrybutor wyrobów hutniczych, który 25 stycznia zadebiutował na GPW, przesuwa ofertę publiczną akcji na lipiec.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Emily2k/Dreamstime)

Bowim, dystrybutor wyrobów hutniczych, który 25 stycznia zadebiutował na GPW, przesuwa ofertę publiczną akcji na lipiec.

Zapisy na akcje rozpoczną się 26 lipca 2012 r. - poinformował Bowim w komunikacie prasowym.

_ Niekorzystna sytuacja na giełdach światowych, a w konsekwencji również na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, spowodowała, że obecna wycena akcji Grupy Bowim zaproponowana przez rynek jest poniżej naszych oczekiwań. Naszym celem nadal pozostaje emisja akcji, ponieważ jest to jeden z ważniejszych elementów naszej strategii rozwoju. Istotne jest, aby oferta akcji odbyła się na korzystnych warunkach, które zapewnią maksymalizację korzyści dla spółki oraz jej akcjonariuszy _ - powiedział cytowany w komunikacie wiceprezes zarządu, Jacek Rożek.

Bowim informował wcześniej, że oferta publiczna ma objąć 1,1 mln nowych akcji serii G oraz 1,9 mln akcji serii D. Oferującym jest Dom Maklerski IDM.

Bowim, który zadebiutował na rynku głównym warszawskiej giełdy 25 stycznia 2012 r., powstał w 1995 roku, a podstawowym przedmiotem jego działalności jest dystrybucja poprzez własną sieć sprzedaży wyrobów hutniczych, w tym blach, kształtowników, prętów i rur.

Tagi: gpw, dom, idm, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz