Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Budimex i Mostostal Warszawa chcą budować drogi

0
Podziel się:

Wnioski o dopuszczenie do przetargu na kontynuację projektowania i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - Stobierna złożyło 20 wykonawców, a na odcinku węzeł Świlcza- węzeł Rzeszów Południe 18 wykonawców.

Budimex i Mostostal Warszawa chcą budować drogi
(Waldo Jaquith/CC/Flickr)

Wnioski o dopuszczenie do przetargu na kontynuację projektowania i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - Stobierna złożyło 20 wykonawców, a na odcinku węzeł Świlcza- węzeł Rzeszów Południe 18 wykonawców. W obu przetargach stratuje Budimex i Mostostal Warszawa - podała GDDKiA.

Wniosek o dopuszczenie do przetargu na kontynuację projektowania i budowę drogi ekspresowej S19 na odc. węzeł Sokołów Małopolski Północ - Stobierna złożył także giełdowy Mirbud.

GDDKiA podała, że wykonawcy, którzy spełnią warunki udziału w przetargu zostaną w październiku zaproszeni do złożenia ofert cenowych. W przetargu przyjęte zostały trzy kryteria oceny ofert: cena, okres gwarancji oraz termin wykonania.

Mostostal Warszawa oraz Budimex są także wśród firm, które złożyły wnioski o dopuszczenie do przetargu na budowę S7 na odcinku węzeł Rybitwy - węzeł Igołomska w Krakowie (tzw. wschodnia obwodnica Krakowa). O dopuszczenie do tego przetargu ubiega się łącznie 18 wykonawców.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)