Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Credit Agricole i EFL otworzyły wspólną pilotażową placówkę w Jeleniej Górze

1
Podziel się:

Warszawa, 01.12.2017 (ISBnews) - Credit Agricole oraz Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) otworzyły w Jeleniej Górze pilotażową placówkę, w której klienci mogą skorzystać z oferty obu firm, podał bank. Pilotaż potrwa 6 miesięcy, a plany zakładają, że docelowo powstanie kilkanaście takich placówek, poinformował ISBnews rzecznik prasowy Credit Agricole Przemysław Przybylski.

Credit Agricole i EFL otworzyły wspólną pilotażową placówkę w Jeleniej Górze
bEIWUMPV

"To nasza nowa inicjatywa, która odpowiada na potrzeby klientów. Chcemy efektywnie wykorzystywać potencjał współpracy spółek należących do Grupy Credit Agricole i w jednym miejscu oferować naszym klientom wszystkie produkty, których potrzebują"- powiedział senior country officer Credit Agricole w Polsce Olivier Constantin, cytowany w komunikacie.

W placówce oferowane są wszystkie usługi i produkty Credit Agricole i EFL zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferta obejmuje m.in. leasing, wynajem, faktoring, pożyczki, ubezpieczenia. Właściciele firm mogą także założyć Konto Biznes.

"Pilotaż potrwa sześć miesięcy. Chcemy otworzyć co najmniej kilkanaście takich placówek, ale - podkreślam - to są na razie plany, które mogą ulec zmianie"- poinformował ISBnews rzecznik prasowy Credit Agricole Przemysław Przybylski.

bEIWUMPX

Europejski Fundusz Leasingowy powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance.

bEIWUMQy
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Monika
4 lata temu
EFL rozwija się z ogromną prędkością. Wydaje mi mi się, że zmiana polityki CA ( a przede wszystkim ocieplenie swojego PR po Lukas BANKu) połączonego z osiągalnymi kredytami z wmiarę ok RSO, leasingami z dobrym pakietem usług oraz obsługą kont to dopiero początek drogi.