Notowania

bbi development
15.03.2011 09:36

DI BRE obniżył cenę docelową BBI Development

Analitycy DI BRE, w raporcie z 8 marca, obniżyli cenę docelową dla akcji BBI Development do 0,53 zł z 0,55 zł, rekomendacja kupuj została podtrzymana.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Gripas/Dreamstime)

Analitycy DI BRE, w raporcie z 8 marca, obniżyli cenę docelową dla akcji BBI Development do 0,53 zł z 0,55 zł, rekomendacja _ kupuj _ została podtrzymana.

_ Od czasu naszego ostatniego raportu, najważniejsze wydarzenia w spółce dotyczyły sprzedaży części nieruchomości, pozyskania finansowania oraz postępu prac w kluczowych inwestycjach. Pomimo straty z tytułu sprzedaży inwestycji w Dziwnowie i Kiekrzu, obie transakcje uznajemy za korzystne z punktu widzenia realizacji długoterminowej strategii spółki. Zbycie nieruchomości zmniejszyło skonsolidowane zadłużenie o kwotę 45,4 mln zł i pozwoliło zarządowi skoncentrować się na kluczowych inwestycjach w Warszawie _ - napisano w raporcie.
_ _

_ W zaktualizowanych prognozach skorygowaliśmy termin oddania wybranych inwestycji do użytku, co wpływa na nieznaczny spadek ceny docelowej (z 0,55 zł do 0,53 zł). Chodzi m.in. o gotowy Dom na Dolnej i pozostającą w budowie Rezydencję Foksal _ - dodano.

W dniu wydania rekomendacji i na poniedziałkowym zamknięciu za akcje dewelopera płacono 0,44 złotego.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: bbi development, bbd, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz