Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

DM BDM obniżyli rekomendację Cinema City

0
Podziel się:

Analitycy DM BDM, w raporcie z 14 maja, obniżyli rekomendację dla Cinema City do trzymaj z akumuluj.

DM BDM obniżyli rekomendację Cinema City
(Gribiche/CC/Flickr)

Analitycy DM BDM, w raporcie z 14 maja, obniżyli rekomendację dla Cinema City do _ trzymaj _ z _ akumuluj _, podwyższając cenę docelową dla akcji spółki do 31 zł z 30,4 zł zł wcześniej.

Rekomendacja została wydana przy cenie 30,4 zł._ Rok 2012 rozpoczął się wg nas przeciętnie dla spółki. Wyniki za II kw., które historycznie są dla Cinema City najsłabszym okresem, także naszym zdaniem nie pozwolą na poprawę klimatu inwestycyjnego. W box office nie odnajdujemy spektakularnych międzynarodowych hitów kasowych, a dodatkowo w okresie letnim będą jeszcze dwie duże imprezy sportowe _ - napisano w raporcie.

Analitycy wyjaśnili w raporcie, że w 2012 roku odbędą się dwa duże wydarzenia sportowe: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w Polsce i na Ukrainie oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie, które mogą wpłynąć negatywnie na frekwencję w kinach, będzie to jednak również zależało od pozycji w box office.

_ - Lepsze wyniki sprzedażowe wg nas możliwe są dopiero w II poł. '12, kiedy to frekwencja powinna być istotnie wyższa. Dodatkowo inwestorzy powinni mieć na uwadze, że na rezultaty od II poł. '12 wpływ będzie miał budowany nowy kompleks kinowy Planet w Rishon Letzion (Izrael) z 25 ekranami _ - napisano także w raporcie.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)