Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Espirito Santo wydał rekomendację dla Kruka. Zaleca...

0
Podziel się:

Analitycy Espirito Santo Investment Bank (BESI) rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla akcji spółki zarządzającej wierzytelnościami Kruk od zalecenia "kupuj" i wyznaczyli cenę docelową na poziomie 57 złotych.

Espirito Santo wydał rekomendację dla Kruka. Zaleca...
(domin_domin/iStockphoto)

Analitycy Espirito Santo Investment Bank (BESI) rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla akcji spółki zarządzającej wierzytelnościami Kruk od zalecenia "kupuj" i wyznaczyli cenę docelową na poziomie 57 zł, wynika z raportu datowanego na 21 sierpnia.

Rekomendacja została wydana przy cenie 44,64 zł, zaś w poniedziałek, ok. godz. 12:30 kurs akcji wynosił 45,00 zł, po spadku o 1,53% wobec ostatniego zamknięcia._ _

_ - Na pozytywne postrzeganie spółki przez BESI wpływają m.in. inwestycje w portfele wierzytelności nieregularnych dokonane jeszcze w 2011 roku, które mają szansę przynieść solidne przepływy pieniężne w kolejnych kwartałach, efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem przez dobrze zmotywowaną kadrę menadżerów oraz możliwość wypłaty dywidendy z zysku netto za 2013 rok (stopa dywidendy>9%) _ - czytamy w komunikacie banku.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)