Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

InventionMed ma umowę o poufności z funduszem z Hong Kongu dot. finansowania

0
Podziel się

Warszawa, 26.06.2018 (ISBnews) - InventionMed zawarł umowę o zachowaniu poufności (NDA) z Hong Kong Kam Fung Group Company Ltd z siedzibą w Hongkongu - funduszem specjalizującym się w finansowaniu podmiotów z różnych branży, w tym nieruchomości, nowe technologie, turystyka czy inwestycje finansowe, podała spółka.

InventionMed ma umowę o poufności z funduszem z Hong Kongu dot. finansowania
bEgvUJFh

"Emitent uznał niniejszą umowę za istotną ze względu na fakt, że podejmowane działania mogą mieć znaczący wpływ na dalszy rozwój emitenta. Potencjalna inwestycja w emitenta może przekraczać kwotę kilkudziesięciu milionów dolarów. W ramach ewentualnej współpracy strony mogą nie tylko rozwinąć i dopracować projekt TutorDerm, a również rozwinąć tzw. 'wirtualny szpital', w którym będzie możliwość stworzenia zaawansowanych symulatorów medycznych wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości nie tylko w dziedzinie dermatologii, ale również innych dziedzin medycyny, co znacząco przełożyłoby się zarówno na rozwój emitenta jak i osiągane przez niego wyniki finansowe" - czytamy w komunikacie.

InventionMed podał, że celem prowadzonych rozmów jest przedstawienie inwestorowi bieżącej działalności spółki, jej sytuacji finansowej, planów i strategii rozwoju, w szczególności dotyczących symulatorów medycznych wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości (TutorDerm).

"Przedstawienie wskazanych danych ma na celu umożliwienie inwestorowi podjęcie decyzji inwestycyjnej dotyczącej emitenta. W ramach zawartej umowy, obie strony zobowiązały się do zachowania w tajemnicy informacji zdefiniowanych jako informacje poufne, które zostaną przekazane w trakcie prowadzonych rozmów (negocjacji)" - czytamy także.

bEgvUJFj

InventionMed S.A. to notowana na NewConnect innowacyjna polska spółka technologiczna działająca w segmencie medycznym. Firma specjalizuje się w tworzeniu symulatorów medycznych w technologii wirtualnej rzeczywistości na potrzeby edukacji w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej. InventionMed rozpoczęło działalność w styczniu 2018 r.

bEgvUJFK
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)