Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

KGHM chce skupić wszystkie akcje swojej spółki

0
Podziel się

Fundusz Hotele 01, spółka celowa funduszu KGHM I FIZ, wezwał do sprzedaży 100 proc. akcji Interferii po 5,12 zł za sztukę.

KGHM chce skupić wszystkie akcje swojej spółki
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEgJOuad

Fundusz Hotele 01, spółka celowa funduszu KGHM I FIZ, wezwał do sprzedaży 100 proc. akcji Interferii po 5,12 zł za sztukę - poinformował pośredniczący w wezwaniu DM BZ WBK. Zapisy będą przyjmowane od 16 listopada do 20 grudnia.

Minimalna liczba akcji objętych zapisami, po której osiągnięciu kupujący zobowiązuje się nabyć papiery Interferii, to 10.923.150 sztuk, czyli 75 proc. ogólnej liczby papierów.

_ Wzywający postrzega sektor usług turystycznych, Wellness&Spa oraz usług sanatoryjnych, w których działa spółka, jako atrakcyjny i zgodny ze strategią inwestycyjną funduszu KGHM I Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Aktywów Niepublicznych. Wzywający jest spółką celową utworzoną przez wyżej wymieniony fundusz inwestycyjny. Celem Wzywającego jest przejęcie kontroli operacyjnej nad spółką. Zamiarem wzywającego jest udzielenie spółce wsparcia w zakresie jej rozwoju _ - napisano w treści wezwania.

bEgJOuaf

Na zamknięciu poniedziałkowej sesji za papiery Interferii płacono 5,1 zł.

bEgJOuaG
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)