Notowania

kompap
03.11.2010 15:32

Kompap weźmie udział w negocjach dotyczących kupna akcji OZGraf

Ministerstwo Skarbu Państwa dopuściło Kompap do negocjacji w sprawie zakupu akcji OZGraf Olsztyńskich Zakładów Graficznych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Ministerstwo Skarbu Państwa dopuściło Kompap do negocjacji w sprawie zakupu akcji OZGraf Olsztyńskich Zakładów Graficznych.

_ Minister Skarbu Państwa wyraził zgodę na dopuszczenie Spółki do udziału w negocjacjach warunków umowy sprzedaży akcji spółki OZGraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne Spółka Akcyjna z siedzibą w Olsztynie. Termin pierwszego spotkania negocjacyjnego zostanie ustalony odrębnie. PPH KOMPAP S.A. traktuje zakup w/w akcji jako inwestycję strategiczną _ - napisano w komunikacie.

MSP informowało wcześniej, że oferty wiążące na zakup akcji OZGraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne złożył oprócz Kompapu także Firma Księgarska Jacek Olesiejuk Sp. z o.o.

OZGraf prowadzi działalność w zakresie usług poligraficznych polegających na druku i oprawie książek na zlecenie wydawców zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Spółka wykonuje zlecenia dla czołowych firm wydawniczych w kraju. W strukturze jej produkcji dominuje wytwarzanie książek w tzw. oprawie twardej, w tym głównie albumowej.

W 2009 roku spółka wykonała łącznie 7,3 mln książek, w tym 5,5 mln w oprawie twardej. Przychody spółki w 2009 roku wyniosły 42,4 mln zł, EBITDA 3,1 mln zł, a zysk netto 0,07 mln złotych.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: kompap, kmp, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz