Notowania

finanse
10.10.2018 08:10

Kruk wyemituje obligacje serii AE3 o łącznej wartości nominalnej 35 mln zł

Kruk podjął uchwałę w sprawie emisji do 35 000 niezabezpieczonych obligacji serii AE3 o łącznej wartości nominalnej do 35 mln zł, podała spółka. Obligacje zostaną zaoferowane w ofercie prywatnej

Podziel się
Dodaj komentarz

"Spółka postanawia wyemitować zgodnie z uchwałą nie więcej niż 35 000 obligacji o wartości nominalnej 1 000 zł każda, z terminem wykupu przypadającym na 60 miesięcy licząc od daty przydziału obligacji" - czytamy w komunikacie.

Obligacje mają być oferowane po cenie emisyjnej równej wartości nominalnej. Obligacje będą oprocentowane, a oprocentowanie wypłacane będzie w okresach co 3 miesiące.

Obligacje zostaną zaoferowane w trybie oferty prywatnej. Emisja zostanie przeprowadzona w terminie do 31 grudnia 2018 roku.

"Intencją emitenta jest rejestracja obligacji w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych S.A. oraz wprowadzenie do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku Catalyst" - czytamy dalej.

Kruk S.A. jest największą firmą zarządzającą wierzytelnościami w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2011 r.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
10-10-2018

GetBuck obligKupujta kupujta, pyszne obżygacje.

Rozwiń komentarze (1)