Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Mostostal-Warszawa inwestorem zastępczym Marvipolu

0
Podziel się:

Zielona Italia, spółka zależna Marvipolu, zawarła z Mostostalem Warszawa umowę o ustanowieniu inwestora zastępczego na wykonanie projektu wykonawczego, realizację oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie osiedla o nazwie Zielona Italia w Warszawie.

Mostostal-Warszawa inwestorem zastępczym Marvipolu
(Lawcain/Dreamstime.com)

Zielona Italia, spółka zależna Marvipolu, zawarła z Mostostalem Warszawa umowę o ustanowieniu inwestora zastępczego na wykonanie projektu wykonawczego, realizację oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie osiedla o nazwie Zielona Italia w Warszawie. Wartość umowy wynosi 159,5 mln zł netto.

_ Marvipol informuje, że w dniu 11 listopada 2010 roku Zielona Italia Spółka z o.o. - jednostka zależna od Emitenta [Spółka celowa] zawarła z Mostostal Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie [Wykonawca] Umowę o ustanowieniu i zakresie obowiązków Inwestora Zastępczego [Umowa]. Przedmiotem Umowy jest inwestorstwo zastępcze polegające na wykonaniu projektu wykonawczego, realizacji oraz uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie osiedla o nazwie Zielona Italia, na które składa się zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi, podstawowymi usługami oraz infrastrukturą techniczną, usytuowanego na będącej w użytkowaniu wieczystym Spółki celowej działce gruntu w Warszawie, w rejonie ul. Obywatelskiej _ - podała spółka.
_ _

_ Wartość przedmiotu Umowy została określona na kwotę netto 159.500.000 PLN. Źródłem finansowania inwestycji 'Zielona Italia', w ramach której spółka celowa zawarła przedmiotową Umowę, będą środki własne _ - podano.

Spółka podała też, że umowa będzie realizowana etapowo w okresie od 17 listopada 2010 roku do 28 lutego 2014 roku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)